Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun bu fotoğraflarına tepki yağıyor

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, fotoğraf sanatçısı sevgilisi Sayna Soleimanpour’un “Life in Plastic” adlı sergisi için objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncunun verdiği pozlar resimle birleştirilerek sergide tablo olarak yer aldı.

Kaygılaroğlu’nun sevgilisinin sergisinde yer alan ve resimle harmanlanan fotoğrafları sosyal medyaya bomba gibi düştü. Ünlü oyuncuya tepkiler çığ gibi geldi.

2014–2019 yılları arasında evli olduğu meslektaşı Melis İşiten’den dünyaya gelen Ada adında bir kız çocuğu olan Uraz Kaygılaroğlu kısa süre önce fotoğraf sanatçısı Sayna Soleimanpour ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

“YOLUN AÇIK OLSUN”

Sergideki tablosunun yanı başında sevgilisiyle birlikte poz veren Uraz Kaygılaroğlu bu pozu takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü oyuncu, ‘Yolun açık olsun’ notunu düştüğü karesini yoruma kapatarak paylaştı.

Ancak sergi için verilen pozlar kısa sürede gündem oldu. Özellikle Uraz Kaygılaroğlu’nun elinde kasap bıçağı, sevgilisinin kesik kafasını tutuğu poz tartışma yarattı.

Yine aynı konseptte, bu sefer jilet bir takımla sofrada sevgilisinin kesik kafasıyla oturduğu pozu da sosyal medya kullanıcılarını rahatsız etti.

Kadın cinayetlerinin, kadına şiddetin bir gün olsun dinmediği Türkiye’de, görüntüler ortalığı ayağa kaldırdı.

KAYGILAROĞLU’NDAN AÇIKLAMA: ‘SAKİN OLALIM DOSTLAR’

Uraz Kaygılaroğlu, gelen tepkilerin ardından ”Sakin olalım arkadaşlar” notunu düştüğü bir paylaşım yaptı.

Açıklamada serginin amacı ve ele aldığı konuya yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir